Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
DELL
3 meter QSFP+to QSFP+OM3 MTP Fiber Cab

DELL 3 meter QSFP+to QSFP+OM3MTP Fiber Cab

Produktinfo

This Dell™ Networking QSFP+ Cable provides connectivity up to 3 meters. For use in qualified Dell™ platforms.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel