Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
CISCO
NETWORKING SWITCH MGBT1 1000BASE-T (MINI-GBIC)SFP TRANSCEIVER

CISCO NETWORKING SWITCH MGBT1 1000BASE-T(MINI-GBIC)SFP TRANSCEIVER

Varenr: MGBT1
Leverandørlager: 20+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
1 033,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

- Easy-to-Install
- Maximum distance is 100 meters (328 feet)

This easy-to-install Mini-GBIC (or SFP) module provides a simple way to add Gigabit functionality to your Linksys switch. Gigabit fiber is often used to connect two switches together. The technology used depends on the distance between the two switches.

The LH module uses 1310 nanometer wavelength light in multimode or single-mode fiber optic cables, and can achieve distances up to 500 meters or 40 kilometers, depending on the fiber used:

- 62.5/125um MMF @ 200MHz/km, up to 500m
- 50/125um MMF @ 500MHz/km, up to 2,000m
- 9/125um SMF, up to 40km


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel