Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
CISCO
100BASE-LX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER IN

CISCO 100BASE-LX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVERIN

Varenr: MFELX1
Lagerstatus: Forventet på lager 19.12.2016
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
1 509,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Expanding your switch's capacity for networking doesn't need to be complicated. Formerly Linksys Business Series, now Cisco Small Business Network Accessories, the MFELX1 Mini-GBIC SFP Transceiver offers you the ability to connect to legacy fiber optic 100 Mbps interfaces. Installing the module is as easy as sliding it into an accompanying port on a compatible Cisco switch.

Additional features of the Cisco MFELX1 Mini-GBIC SFP Transceiver include:
-Faster networking in a miniGBIC format.
-Easy installation.
-A maximum fiber optic cable distance of 10 kilometers.
-Low insertion-loss duplex LC receptacle and low electromagnetic interference.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel