Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
BELKIN
1M DUPLEX FIBER OPTIC CABLE LC/SC 8.3/125

BELKIN 1M DUPLEX FIBER OPTICCABLE LC/SC 8.3/125

Varenr: F2F802L7-01M
Lagerstatus: Forventet på lager 28.12.2016
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
245,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

LC / SC Singlemode 8.3/125 µm Duplex Fibre Patch Cable 1m Length


F2F802L7-01M

Belkin cables ensure the performance and reliability of servers, storage, and network switches. Built using the highest-quality fibre cable and connectors, Belkin fibre-patch cables come with the satisfaction guarantee of Belkin's Lifetime Warranty. All Belkin fibre cables are factory-terminated and -tested to ensure the highest level of performance and reliability.

Features:
  • Premium quality Corning glass cores ensure reliable performance
  • Precision connectors with ceramic ferrules for offer low insertion loss
  • PC polish enhances light reflectance for optimal performance
  • Flexible PVC jacket offers long-lasting durability
  • Immune to electromagnetic and radio frequency interference (EMI/RFI)
  • Belkin Lifetime Warranty
  • Cable Type: Singlemode
  • Connectors: LC male to SC male
  • Length: 1 meter
  • Core Cladding Diameter: 8.3 / 125 micron
  • Colour: Yellow


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel