Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
BELKIN
10M LO MMF AQUA FO CBL LC/LC 50/125 10GB

BELKIN 10M LO MMF AQUAFO CBL LC/LC 50/125 10GB

Produktinfo

Fiber Patch Cable 10 Gig Aqua 50/125 LC/LC 10 Meter

Belkins 10Gb Aqua fiber optic cables are backward compatible with existing network equipment and provide close to three times the bandwidth of traditional 62.5/125 multimode fiber. 10 Gigabit is rated for distances up to 300 meters using 850nm Vertical Cavity Surface Emmitting Lasers (VCSELs).

Advantages
• Designed for use in 10 Gigabit Ethernet applications
• Backward compatible, works with legacy networks
• Use with LED and VCSEL light sources
• Ideal for campus and backbone applications
• Maximum 300 Meters for 10Gb transmission speeds

Color: Aqua


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel