Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
ASUS
PEB-10G/ 57840-2S

ASUS PEB-10G/ 57840-2S

Varenr: 90SC05V1-M0UAY0
Lagerstatus: Forventet på lager 19.12.2016
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
2 166,-  inkl. mva
Fra 206,-/mnd (14 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

PEB-10G/57840-2S

10GbE SFP+ Network Adapter

The ASUS PEB-10G/57840-2S is designed to take advantage of high-performance 10Gb/s connectivity technology to meet the need for faster rates of data transmission. Through the PEB-10G/57840-2S Ethernet adapter, users are able to enable fiber solution over SFP+ LR optical module and SFP+ SR optical module, or to enable copper solution over direct attach passive twin-ax cable. This flexibility is ideal for different distances and network architecture requirements.

  • Speed
    10 Gigabit/s Ethernet
  • I/O Ports
    Fiber; Dual Port
  • Controller
    BCM 57840S
  • Connector
    LC Fiber Optic
  • Module Type
    Supports SFP+ SR Optical Module, SFP+ LR Optical Module, Direct Attached Copper
  • Interface
    PCI-E Gen3 x8
  • Form Factor
    4.72”x 1.77”
    (Lower Than Standard Low-profile)
  • Cable
    Support Cable Type :
    SMF up to 10km (LR)
    MMF 62.5/50um up to 300m (SR)
    Passive Twin-AX up to 5m (SFP+ Direct Attach)
  • Features
    PXE Boot
    iSCSI Boot
  • Package Content
    1 x Full-height Bracket (Default)
    1 x Low-profile Bracket with Screws
    1 x Small Bracket(for Node) with Screws
    1 x Support DVD (per carton)
  • Note
    * All specifications are subject to change without prior notice.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel