Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
ASSMANN Electronic
SFP MODULE 1.25GBPS UP TO 550M MM CONNECTOR 1000BASESX INDUSTRY CABL

ASSMANN Electronic SFP MODULE 1.25GBPS UPTO 550M MM CONNECTOR 1000BASESX INDUSTRY CABL

Varenr: MGB-TSX
Leverandørlager: 20+ på lager(sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
364,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

ASSMANN Electronic MGB-TSX. PCI-buss: SFP, Dataoverføringshastighet (maks): 1250 Mbit/s, Fiber optic connector: LC. Produktfarge: Metallisk, Maksimal overføring avstand: 550 m, Kabeltype: Multi-mode


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel