Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
ASSMANN Electronic
MULTI-MODE 100MBPS SFP FIBER TRANSCEIVER 2KM CABL

ASSMANN Electronic MULTI-MODE 100MBPS SFP FIBERTRANSCEIVER 2KM CABL

Varenr: MFB-FX
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
332,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

ASSMANN Electronic MFB-FX. PCI-buss: SFP, Dataoverføringshastighet (maks): 100 Mbit/s, Fiber optic connector: LC. Produktfarge: Metallisk, Maksimal overføring avstand: 2000 m, Kabeltype: Multi-mode. ISV-sertifiseringer: CE


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel