Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
ASSMANN Electronic
FIBER OPT PATCH C ST/SC OM1 10M MULTIM 50/125 CABL

ASSMANN Electronic FIBER OPT PATCH CST/SC OM1 10M MULTIM 50/125 CABL

Varenr: DK-2612-10
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
117,-  inkl. mva
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel