Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
ASSMANN Electronic
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE PRO 1.25 GBPS 20KM WITH DDM      IN ACCS

ASSMANN Electronic DIGITUS MINI GBIC (SFP)MODULE PRO 1.25 GBPS 20KM WITH DDM IN ACCS

Varenr: DN-81003-01
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
297,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

The plug and play fiber connection

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km, with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm

The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wether from switch to switch, converter to switch, converter to converter or any else application: The wide product range of DIGITUS® modules makes possible a flexible usage of the fiber technology. The conformity to the MSA (Multi Source Agreement) standard ensures a compatibility to third party manufacturers.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel